Baterie łazienkowe retro

Aktywne filtry

Zdecydowałeś się na urządzenie łazienki w stylu retro? Jeśli tak, to idealnym jej uzupełnieniem będą baterie łazienkowe w tym samym stylu. W naszej ofercie jest ich szeroki wybór ─ od modeli prostych, po bardziej wyszukane kształty stylizowane na armaturę sprzed lat. Ciekawe wzory oraz zdobienia wprowadzą odpowiedni nastrój i dopełnią całości wystroju. Zobacz, które baterie łazienkowe retro sprawdzą się w Twoim wnętrzu.

Baterie łazienkowe w stylu retro ─ ponadczasowy styl

Baterie łazienkowe retro to idealny wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie indywidualny styl, nietuzinkowość, ale także wysoki komfort i wygodę użytkowania. Tego typu, baterie w tym modele umywalkowe, prysznicowe (natryskowe) i wannowe z pewnością staną się piękną ozdobą w Twoim wnętrzu. Nie bez powodu określane są mianem “łazienkowej biżuterii”.

W prezentowanej ofercie mamy do zaproponowania piękne baterie retro w wielu ciekawych wzorach i kolorach do wyboru. Od klasycznych modeli jednouchwytowych po efektowne zdobienia w bateriach dwuuchwytowych. Wybór dotyczy także kolorystyki, choć w większości naszych modeli przeważa kolor mosiądzu oraz starego złota. Każdy nich prezentuje się efektownie i z pewnością zachwyci nie tylko wszystkich mieszkańców, ale także odwiedzających gości.

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Jeśli chodzi o funkcjonalność baterii łazienkowych w stylu retro, to w żaden sposób nie odbiegają one od tradycyjnych modeli klasycznych, czy nowoczesnych. Ważne jest, aby klient odpowiednio dopasował wielkość baterii do danej przestrzeni łazienkowej, tylko wówczas będzie praktyczna i ładnie się prezentowała. W naszej ofercie do wyboru są zarówno baterie retro małe, jak i duże, wysokie i niskie, wąskie oraz szerokie. Wszystko to dotyczy zarówno baterii umywalkowych, prysznicowych, jak i wannowych.

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło