Spustowe

Aktywne filtry

Pralka stanowi podstawowe wyposażenie każdej łazienki. Choć na rynku dostępny jest ich szeroki wybór, to jednym i niezmiennym elementem w każdej pralce jest obecność dwóch węży ㅡ dopływowego i spustowego. W tej ofercie dostępne są wężyki do pralki spustowe, czyli odprowadzające brudną wodę z urządzenia do ścieków. Nasze modele charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem oraz trwałością na lata. Do wyboru są różne długości węży, dzięki czemu każdy znajdzie u nas model odpowiadający własnym potrzebom.

Jaką funkcję pełni wąż spustowy w pralce?

Wąż spustowy, inaczej nazywany również wężem odpływowym odpowiada za prawidłowe odprowadzanie brudnej wody z urządzenia do ścieków. Jego cechą charakterystyczną jest prosta, nieskomplikowana budowa oraz łatwość montażu. Pomimo prostej konstrukcji odgrywa on bardzo ważną funkcję w prawidłowym działaniu pralki, dlatego w przypadku jakiejkolwiek awarii należy go natychmiast wymienić.

Wężyki do pralki spustowe ㅡ różne długości

W sklepie internetowym twoja-armatura.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości węże spustowe do każdego rodzaju pralki. Oferowane przez nas modele dostępne są w różnych długościach ㅡ od 1,5 m do nawet 3 m. Takie rozwiązanie pozwoli bardzo szybko, a przy tym bez wychodzenia z domu zaopatrzyć się w potrzebny wąż odpływowy o konkretnej długości.

Wybierając wąż spustowy do pralki z naszej oferty, możesz mieć pewność, że będzie on służył przez wiele długich lat. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najlepszej jakości materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym pęknięcia.

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło