Baterie kuchenne

Baterie kuchenne - nowoczesne i funkcjonalne

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-16 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Wybór baterii zlewozmywakowej może wiązać się z ogromnym wyzwaniem. Poza dobrze przemyślaną estetyką takiego produktu warto również zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. W tej kategorii znajdują się baterie kuchenne w rozmaitych kształtach, kolorach i rozmiarach. Od baterii jednouchwytowych i dwuuchwytowych, po modele sprężynowe, ruchome i nieruchome. Każda z nich zachwyca doskonałej jakości wykonaniem z najlepszych gatunkowo materiałów i oryginalnym designem.

Baterie kuchenne - na co zwrócić uwagę?

Baterie zlewozmywakowe do kuchni od Twoja Armatura to funkcjonalność i komfort użytkowania zamknięty w efektownej stylistyce. Można tutaj wybierać pomiędzy klasycznymi modelami jednouchwytowymi oraz dwuuchwytowymi z pokrętłem obrotowym 360⁰, jak i nowoczesnymi modelami jednouchwytowymi wyposażonymi w termostat. Każda z nich dostępna jest w różnorodnej kolorystyce - białej, czarnej, srebrnej (chrom), zielonej, czerwonej, niebieskiej oraz wielu innych.

Różnorodność wyboru dotyczy także kształtu i rozmiaru wylewki, która pełni jedną z ważniejszych funkcji - dostarcza odpowiedni strumień wody i pozwala go kierować do odpowiedniej komory. Tutaj można wybierać pomiędzy wylewką elastyczną, obrotową lub wyjmowaną. Ważnym aspektem jest również wysokość baterii kuchennej - w naszej ofercie znajdują się modele niskie już od 12 cm oraz wysokie nawet do 35 cm.

Bateria zlewozmywakowa do kuchni - niespotykana wygoda użytkowania

Jeśli w swojej kuchni stawiasz na komfort i wygodę użytkowania, to koniecznie wybierz jedną z proponowanych przez nas baterii kuchennych. Bateria z elastyczną wylewką umożliwia dostosowanie pozycji wylewki do konkretnych potrzeb, zaś wylewka wyjmowana daje możliwość korzystania ze strumienia wody również poza obrębem komory zlewozmywaka. Można także zdecydować się na efektowne baterie kuchenne w stylu retro w kolorze starego złota z pięknymi opływowymi kształtami. Wybór należy do Ciebie!

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło