Wylewki do baterii

Wylewki kuchenne i łazienkowe

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-16 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Na życzenie naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której znalazły się wylewki łazienkowe i kuchenne. Doskonale sprawdzają się one zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Wśród proponowanych modeli możemy zaproponować nowoczesne wylewki elastyczne oraz klasyczne - profilowane. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, które gwarantują niezawodność użytkowania przez wiele długich lat.

Co to jest wylewka?

Wylewka stanowi podstawowy element wykończenia każdej baterii - zarówno łazienkowej, jak i kuchennej. Jest to tzw. element wieńczący baterię, przez który wypływa strumień wody. Dlatego ważne jest, aby była ona odpowiednio dopasowana do potrzeb użytkownika, ale także rodzaju posiadanego zlewozmywaka, czy umywalki. To, na co należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę, wybierając wylewkę to jej kształt oraz długość. To właśnie te dwie cechy decydują o komforcie użytkowania.

Wylewki - szeroki wybór modeli

W przygotowanej ofercie mamy do zaproponowania szeroki wybór rozmaitych wylewek kuchennych oraz łazienkowych. Wylewki kuchenne dostępne są w wersji elastycznej i występują w szerokiej palecie barw. Można tutaj wybierać spośród modeli w kolorze białym, czarnym, czerwonym, żółtym oraz wielu innych. Ich cechą charakterystyczną jest elastyczna konstrukcja, która pozwala dowolnie manewrować wylewką nie tylko na boki, ale również pod odpowiednim kątem nachylenia. Do ich produkcji wykorzystano odporną na uszkodzenia i korozję stal oraz miękki silikon. Każda z nich została dodatkowo wyposażona w wymienny perlator, który napowietrza strumień wody, redukując jej ilość nawet do 30%.

W ofercie znajdują się również profilowane wylewki chromowane, które wykazują odporność na przebarwienia i wysokie temperatury. Można zdecydować się wylewkę w kształcie litery A lub klasyczną. Modele te są kompatybilne z bateriami jednouchwytowymi oraz dwuuchwytowymi. Sam zdecyduj, którą z nich wybierzesz!

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło