Ogród

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Armatura ogrodowa ㅡ by ogród był jeszcze piękniejszy

Ogród, to oaza spokoju, miejsce odpoczynku i bardzo często punkt rodzinnych spotkań. Jego przestrzeń może być zaaranżowana w sposób minimalistyczny, czyli z trawnikiem w roli głównej, bez zbędnych ozdobników, lub wręcz odwrotnie - może zachwycać różnorodną, często bujną roślinnością. Jednak niezależnie od jego wystroju, czy zagospodarowania niezbędnym elementem wyposażenia każdego ogrodu jest armatura. Mowa tu przede wszystkim o systemach nawadniających, które pozwalają utrzymać roślinną w dobrym stanie, bez zbędnego wysiłku. W ofercie sklepu Twoja Armatura znajdziesz szeroki wybór kranów do ogrodu, które zachwycają różnorodnym wzornictwem i solidnym wykonaniem. Sprawdź je koniecznie!

Szybki dostęp do wody w ogrodzie

Każdy ogród wymaga regularnego podlewania i nie ma co do tego wątpliwości. Wykonywanie tej czynności nie byłoby możliwe bez obecności węży ogrodowych i zraszaczy, które umożliwiają dotarcie ze strumieniem wody do najbardziej odległych zakamarków ogrodu. Jednak, aby móc z nich wygodnie korzystać koniecznym jest zamontowanie ujścia wody bezpośrednio przy budynku. 

Do jego wykonania niezbędne są zawory ogrodowe, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu twoja-armatura.pl.  Nasze produkty umożliwiają efektywne połączenie ze sobą węży ogrodowych, a także rozdzielenie strumienia wody na kilka osobnych przyłączeń. Posiadamy szeroki wariant zaworów klasycznych oraz specjalistycznych. Każdy z nich został wykonany z wysokiej klasy mosiądzu, który gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dzięki  naszym zaworom możesz stworzyć nawet najbardziej rozległy powierzchniowo,  najdłuższy i najbardziej efektywny system nawodnieniowy w ogrodzie. 

Krany ogrodowe ㅡ różnorodne wzornictwo

Krany ogrodowe to elementy armatury, które powinno cechować solidne wykonanie z najlepszych gatunkowo, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i inne czynniki materiałów, a także eleganckie wzornictwo wpisujące się w wystrój danego ogrodu. 

Cechą charakterystyczną oferowanych przez nas kranów do ogrodu jest duża wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Nie straszne im wysokie i niskie temperatury, a także opady deszczu, czy śniegu. 

Nasza oferta obejmuje krany ogrodowe kulkowe ½ cala oraz ¾ cala. To najpopularniejsze warianty, które sprawdzają się w niemal każdej sieci wodociągowej. Można je z powodzeniem montować jako zewnętrzne zawory ogrodowe, ale także w instalacjach wodnych wewnątrz budynków.

Oryginalne krany ogrodowe w stylu retro

Proponowane przez nas krany ogrodowe wykonane są z solidnego mosiądzu wykończonego kolorem starego złota oraz zieleni. Można zdecydować się na kran ogrodowy z mosiężnym zaworem przedstawiający postacie zwierząt: wiewiórkę, ślimaka, żabę, rybę, koguta, kaczkę oraz kolibra. Każdy z nich prezentuje się bardzo oryginalnie i z pewnością będzie stanowił nieodłączny element dekoracyjny każdego ogrody. 

Twoja Armatura ㅡ sprawdzony dostawca armatury ogrodowej

Twoja Armatura to polska marka z siedzibą w Swarzędzu pod Poznaniem, która ze szczególną troską dba o jakość i trwałość oferowanych akcesoriów ogrodowych. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie solidne i trwałe materiały, takie jak mosiądz. Nasze krany ogrodowe z mosiężnym zaworem łączą w sobie wysoką funkcjonalność, estetykę i ponadczasową niezawodność. Wybierając naszą armaturę do ogrodu, możesz mieć pewność, że będzie Ci ona służyła bezawaryjnie przez długie lata. Zamów i przekonaj się sam!

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło