Baterie kuchenne wyciągane

Aktywne filtry

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką należą do jednych z najbardziej designerskich rozwiązań wśród armatury kuchennej. Jednocześnie modele takie wyróżniają się niespotykaną ergonomią i komfortem użytkowania. Dodatkowo proponowane przez sklep Twoja Armatura baterie kuchenne wyciągane doskonale wpisują się w wystrój każdej kuchennej aranżacji. Zobacz i przekonaj się sam!

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką ─ wygoda i komfort użytkowania

Niewątpliwym atutem prezentowanych w tej ofercie baterii kuchennych z wyciąganą wylewką jest wygoda i komfort użytkowania. Możliwość wyciągnięcia wylewki lub perlatora pozwala już w kilka sekund zadbać o nieskazitelną czystość w każdym zakamarku zlewozmywaka, blatu, a także dolać wody do garnka, bez konieczności wkładania go bezpośrednio pod kran. Węże w proponowanych przez nas modelach baterii mają długość od 150 do nawet 200 cm. Zastosowanie tego typu rozwiązania w kuchni usprawni wykonywanie codziennych czynności i skróci ich czas. 

Elegancja zamknięta w prostej formie

Wszystkie proponowane przez nas baterie z wyciąganą wylewką to modele najwyższej jakości. Do ich produkcji wykorzystano solidny mosiądz, wykazujący odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz rdzę. Na uwagę zasługuje także elegancka kolorystyka czarna i srebrna z wykończeniem mat. Matowa powłoka niweluje widoczność odcisków palców oraz innych plam, a co za tym idzie, zmniejsza konieczność częstego czyszczenia baterii.

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło