Słuchawki bidetowe

Aktywne filtry

Bidet stanowi nieodłączny element wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Jego obecność zwiększa walory użytkowe takiego pomieszczenia i sprawia, że jest ono bardziej funkcjonalne. Niestety w wielu przypadkach ograniczony metraż nie pozwala na zamontowanie klasycznego bidetu, dlatego idealną alternatywą stają się słuchawki łazienkowe bidetowe ─ potocznie nazywane również “rączkami bidetowymi”. Ich obecność pozwala zachować maksymalny komfort higieny oraz utrzymania łazienki w czystości.

Co to jest bidetta?

Aranżując łazienkę, warto postawić na kompaktowe rozwiązania zwiększające funkcjonalność takiego pomieszczenia. Nie powinien zatem dziwić fakt, że coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie bidetu, który jest bardzo pomocny w utrzymaniu prawidłowej higieny. Jednak co w sytuacji, gdy łazienka ma ograniczony metraż? Wówczas świetnym rozwiązaniem okazuje się bidetta, czyli specjalna słuchawka bidetowa, której wielkość i elastyczność są dostosowane do montażu w niewielkiej odległości od miski ustępowej. Takie rozwiązanie sprawia, że prosto po skorzystaniu z WC można szybko się odświeżyć.

Nowoczesne słuchawki łazienkowe bidetowe

W ofercie sklepu twoja-armatura.pl znajduje się szeroki wybór słuchawek bidetowych, których wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność przypadnie do gustu najbardziej wymagającym osobom. Możemy zaoferować słuchawki wykonane w eleganckiej nowoczesnej stylistyce, wpisującej się w każdy wystrój wnętrza. Wśród dostępnych produktów znajdują się modele pokryte chromem, które wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję związaną z częstym kontaktem z wodą. Oferowane słuchawki bidetowe znajdą zastosowanie nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale także salonach kosmetycznych, fryzjerskich oraz hotelach.

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło