Dozowniki na mydło

Aktywne filtry

Mydło w płynie to nie tylko odpowiednio zachowana higiena rąk, ale także wysoki komfort użytkowania. W związku z tym mamy do zaoferowania wysokiej klasy dozownik do mydła, w tym modele nablatowe oferujące nie tylko doskonałą funkcjonalność, ale także nowoczesny design. Oferowane modele dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, w tym popularnym chromie na wysoki połysk oraz czerni.

Dozownik do mydła nablatowy ─ estetyka na najwyższym poziomie

Łazienka urządzona w minimalistycznym stylu wymaga również minimalistycznych dodatków. Dlatego w takich przypadkach świetnym rozwiązaniem okazują się dozowniki do mydła nablatowe, które można z powodzeniem ukryć w blacie. Jedynym widocznym elementem jest pompa z podajnikiem, której estetykę można dobrać do własnych potrzeb aranżacyjnych wnętrza.

Największą popularnością w naszej ofercie cieszą się dozowniki mydła wykończone chromem na wysoki połysk oraz czarny mat. Pompka wraz z podajnikiem wykonana jest z wysokiej klasy stali odpornej na rdzę, natomiast pojemnik to materiał PVC. Takie połączenie sprawia, że nasze dozowniki są wytrzymałe i z pewnością będą służyły przez długie lata. Co ważne oferowane produkty sprawdzą się również jako dozownik do płynu do naczyń. Uniwersalny kształt dedykowany jest do większości zlewów oraz blatów.

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło