Głowice do baterii ceramiczne

Aktywne filtry

Wśród armatury łazienkowej i kuchennej bardzo ważną funkcję pełnią baterie. Aby jednak mogły one sprawnie funkcjonować, powinny być wyposażone w solidne, trwałe i przede wszystkim sprawdzone głowice do baterii. W ofercie naszego sklepu twoja-armatura.pl posiadamy duży wybór ceramicznych głowic do baterii o uniwersalnym zastosowaniu. Oznacza to, że modele te pasują do większości baterii łazienkowych i kuchennych dostępnych na rynku.

Głowica ceramiczna do baterii ─ co ją wyróżnia?

Wiele osób instalujących baterie czy to łazienkowe, czy kuchenne całą swoją uwagę poświęcają głównie na wygodę użytkowania, czy modny design, zapominając tym samym, że za ich prawidłowym działaniem stoi głowica do baterii ─ ceramiczna lub uszczelkowa

W prezentowanej ofercie znajdują się głowice ceramiczne do baterii, które wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz długą żywotność. Nasze głowice wyposażone są w specjalne pierścienie z ceramiki i idealnie gładkiej i równej powierzchni. Takie rozwiązanie zapobiega osadzaniu się kamienia, a tym samym powstawaniu nieszczelności w baterii.

Kiedy należy wymienić głowicę w baterii?

Zadaniem głowicy jest regulowanie oraz mieszanie odpowiedniej ilości wody ciepłej i zimnej, a także zapewnienie baterii odpowiedniej szczelności. Dlatego, kiedy woda z Twojej baterii łazienkowej lub kuchennej kapie, lub cieknie, jest to znak, że głowicę należy wymienić.

W naszej ofercie znajdziesz standardowe wymiary ceramicznych głowic, które pasują do wielu dostępnych na rynku baterii umywalkowych, prysznicowych, bidetowych i zlewozmywakowych. Koszt takiego produktu to kilkanaście złotych, dlatego nie warto ryzykować wysokimi rachunkami za zużytą wodę, tylko od razu złożyć zamówienie na ceramiczną głowicę do baterii w naszym sklepie. Zapraszamy!

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło