Głowice do baterii suwakowe

Aktywne filtry

Baterie zarówno łazienkowe, jak i kuchenne możemy podzielić na jednouchwytowe oraz dwuuchwytowe. Każda z nich wyposażona jest w inny rodzaj głowicy. Do baterii dwuuchwytowej świetnie sprawdza się głowica suwakowa, pełniąca w pewien sposób rolę zaworu. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór tego typu akcesoriów, wśród których można wyróżnić głowice męskich oraz żeńskich.

Głowica suwakowa do baterii ─ co to jest ?

Bateria łazienkowa, czy kuchenna stanowi podstawowe wyposażenie każdego domu. Jednak czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, na jakiej zasadzie ona działa? Otóż za sprawne funkcjonowanie każdej baterii odpowiada głowica. W bateriach dwuuchwytowych, czyli takich, gdzie ciepłą i zimną wodę uruchamia się przy użyciu osobnych pokręteł, znajduje się głowica suwakowa. Służy ona do regulacji odpowiedniego strumienia wody oraz jej temperatury.

Suwakowe głowice do baterii dostępne w sklepie twoja-armatura.pl dzielą się na modele żeńskie oraz męskie. Głowica suwakowa żeńska została wyposażona w specjalne gniazdo na mosiężny wkręt, natomiast model męski ma na zakończenie w postaci gwintowanego trzpienia.

Solidne głowice suwakowe

Niezależnie od tego, która głowica suwakowa będzie odpowiednia do Twojej baterii, zamawiając ją w sklepie twoja-armatura.pl masz pewność, że będzie Ci służyła przez długie lata. Każda z nich została bowiem wykonana z wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć mosiądzu. Na uwagę zasługuje także to, że produkt jest odporny na osadzanie się kamienia i innych zanieczyszczeń. Z kolei za jej szczelność, a tym samym szczelność baterii odpowiada gumowa uszczelka montowana w miseczce grzybka głowicy. To, co z pewnością przemawia na korzyść naszych głowic suwakowych to niska cena, w stosunku do wysokiej jakości wykonania. Z pewnością będziesz zadowolony z ich zakupu.

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło