Elastyczne

Aktywne filtry

W kuchennych aranżacjach zawsze stawiaj na kompaktowe i funkcjonalne rozwiązania! Jednym z nich jest elastyczna wylewka do baterii, która zapewnia maksymalny komfort użytkowania nie tylko podczas zmywania naczyń, ale także mycia warzyw, owoców, czy korzystania z wody w innych celach. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się w każdej kuchni, a szeroki wybór kolorów pozwoli dopasować model do własnej aranżacji.

Elastyczne wylewki do baterii kuchennych – wygoda i komfort użytkowania

Elastyczne wylewki do baterii kuchennych to rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdej wymagającej osobie. Możliwość wyginania wylewki w każdym kierunku pozwala dotrzeć ze strumieniem wody do niemal każdego zakamarka zlewozmywaka. Pozwala to na pełną swobodę użytkowania. Do wyboru są wylewki w szerokim wariancie kolorystycznym – białe, szare, zielone, pomarańczowe, niebieskie, czerwone i wiele innych.

Każda oferowana przez nas elastyczna wylewka wyposażona jest w wymienny perlator do napowietrzania strumienia wody, redukując tym samym ilość jej zużycia o nawet 30%. Perlator wykonany jest z materiału, który nie rdzewieje. Wysokość oferowanych wylewek to około 25-30 cm.

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło