Baterie kuchenne łokciowe

Aktywne filtry

Bateria zlewozmywakowa stanowi podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Wśród proponowanych na rynku modeli znaleźć można baterie klasyczne z prostą lub profilowaną wylewką i dwoma pokrętłami do regulowania strumienia wody, jak również nowoczesne np. baterie łokciowe. Modele łokciowe znajdą zastosowanie nie tylko w domowej kuchni, ale także wielu gabinetach lekarskich i kosmetycznych ー wszędzie tam, gdzie odkręcenie kranu przy pomocy dłoni jest nie możliwe. 

Funkcjonalne baterie łokciowe do kuchni

W ofercie sklepu twoja-armatura.pl znajduje się szereg praktycznych rozwiązań do wyposażenia domu. Wśród nich swoje miejsce mają baterie łokciowe, których wysoka funkcjonalność idzie w parze z eleganckim, a jednocześnie minimalistycznym wyglądem. 

Cechą charakterystyczną baterii kuchennych łokciowych jest specjalny uchwyt, który działa na zadzie dźwigni. Oznacza to, że strumień wody można z powodzeniem aktywować łokciem. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w sytuacji, kiedy mamy brudne dłonie i nie chcemy pobrudzić nimi kranu. Co więcej, jest to również doskonała alternatywa dla osób niepełnosprawnych, dla których korzystanie z baterii łokciowej jest znacznie prostsze, niż z tradycyjnej. 

Idealne do gabinetów lekarskich i kosmetycznych

Prezentowane w tej ofercie baterie łokciowe znajdą zastosowanie  również w gabinetach lekarskich oraz salonach kosmetycznych. Ich niepodważalnym atutem jest wysoka funkcjonalność i elegancki design, który wpisze się w każdy wystrój wnętrza. Dodatkowym atutem będzie tutaj obrotowa lub wyjmowana wylewka. Bateria lekarska oferująca takie rozwiązania z pewnością ułatwi codzienne wykonywanie czynności w wielu gabinetach.

close Koszyk

New Account Register

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło